Elo
salongihaldjas

Olen koolitatud kehaspetsialist ning rullmassaaži ja muumiateraapia propageerija, kuna usun sellesse ise. Minu eesmärgiks on nakatada meie kliendid hea tujuga terveks päevaks ning seeläbi maailma paremaks muuta. Juhendan igapäevaselt Rullsalongi külastajaid

Katrin
salongihaldjas

Olen koolitatud kehaspetsialist ning Rullsalongi kehateraapiate fänn. Minu eesmärgiks on panna kliente end paremini tunda. Juhendan igapäevaselt Rullsalongi külastajaid.

Mariliis
terapeut

Olen salongi juhataja ning sellele lisaks perenõustaja, Bachi õieterapeut, Imago suhteterapeut ja EFT praktik.

Minu läbitud koolitused:
- PREP-paarisuhtekoolitus 
- Gordoni perekool
- Bachi õieteraapia 
- Pereteraapia
- Imago suhteteraapia 
- EFT terapeudi 2. tase
- Suitsetamisest loobumise nõustamine 
- Kupumassaaž

Rain
terapeut

Pakun EFT teraapiat, sportmassaaži, India peamassaaži ja pranaravi ning teostan kodu energeetilist puhastust.

Usun energiatesse, sõnade ja mõtete jõudu ja sellesse, et kõik on meie enda võimuses.

Saan sind aidata, kui oled oma eluga puntrasse jooksnud, sind vaevavad muremõtted või füüsilised probleemid.

Mul on EFT terapeudi 3. taseme sertifikaat.

Katre
toitumis- ja liikumisnõustaja

Olen lihtsalt NAINE, kelle ellu trenn tuli täiskasvanuna. Olen proovinud elada nii tervislikult, kui ebatervislikult. Olen proovinud  igasugu dieete ja treeningprogramme ja nentinud, et midagi ei muutu. Üpris pea oli selge, et pole olemas imedieete või kindel arv trennikordasid, mis minuga imet teeksid. Lõpuks avastasin, et kui teha igapäevaselt muudatusi, mis mind tervislikumaks ja tugevamaks teevad, siis sellest kujuneb eluviis, mis päriselt ka tulemusi annab. Ma olen õppinud nautima elu ja samas olema järjepidev tegemas paremaid valikuid toidu ja joogi suhtes ning seda enamus ajast. Ülejäänud aja naudin jäätist ja pitsat. Olen personaaltreener (läbinud treenerikoolitused) ja viin läbi grupitreeninguid ning lisaks on mulle hingelähedane Crossfit. Lisaks olen tegelenud ka Taipoksi, Brasiilia Jiu, maadlemise ja Judoga.  Rullsalongis annan toitumisalast nõu, mis kombineerituna rullmassaaži ja/või Ultratonega tagavad klientidele rahulolu oma keha ja oma eluga.