EFT – Emotsionaalse Vabaduse Tehnika ehk Koputamine.

EFT on suhteliselt uus ja kiiresti kasvav teraapiavorm energia psühholoogia valdkonnas, mille kohta on tehtud viimasel ajal palju uuringuid ja see on tõmmanud paljude terapeutide, teadlaste tähelepanu.

EFT teraapia Rullsalongis

Miks see hea on?

EFT nimetatakse ka “psühholoogiliseks akupressuuriks” või “nõelraviks ilma nõelteta”, sest tehnika töötab sarnaselt inimese energiasüsteemis blokeeringuid vabastades. Blokeeringud on need, millest saab alguse emotsionaalne tundlikkus ja ebamugavus, mis viib tihti edasi piiravate uskumusteni ja käitumisteni ning takistavad harmooniliselt elamast. Tulemuseks võivad olla emotsionaalsed või füüsilised sümptomid ja haigused, madal enesehinnang, ärevus või depressioon, hirmud, foobiad või sõltuvused.

Kuna tehnika ise on väga lihtne, siis seda saab lihtsalt eneseabi tööriistana kasutada, mis jällegi julgustab inimesi ise rohkem oma tervisesse ja arengusse panustama.

Kuidas EFT teraapiat tehakse?

Seanss kestab 1 tund. EFT seansil keskendutakse konkreetsele teemale ja koputatakse näol ja kehal olevaid meridiaanide otspunkte. Selle tulemusena toimub keha energiavoo loomulik taastamine. Protsessi esmane tulemus on tajutav koheselt.

EFT teraapiat viivad Rullsalongis läbi kogenud terapeudid, kellel on META-EFT 2. ja 3. taseme kvalifikatsioon.

EFT teraapia aja broneerimiseks kasuta meie kontaktivormi!