Ultratone on salendav ja trimmiv tõhus kehahooldus, mis töötab personaalselt vastavalt sellele, mis muret teeb.

Ultratone-teraapia on tervislik ja efektiivne keha salenemise meetod, mis aitab:

  • vähendada probleemsete piirkondade ümbermõõtusid
  • vabaneda tselluliidist
  • muuta jõusaalitreeninguid tõhusamaks
  • saada sünnitusjärgselt uuesti kiiresti vormi

Kõik Ultratone biostimulatsiooni protseduuridel kasutatavad programmid koostatakse igale kliendile individuaalselt, võttes arvesse kliendi sugu, vanust, liikumisaktiivsust, kehatüüpi, pikkust ja kaalu. Kõik inimesed on erinevad ja iga keha vajab individuaalset lähenemist alustades elektroodide paigutamisega ning lõpetades bioimpulsside variatsioonidega.

Ultratone pakub Sulle laias valikus protseduure, mis annavad Sulle veelgi ilusama välimuse ning parema enesetunde: lokaalne salenemine, tselluliidiravi, kiirsalenemine, ainevahetuse stimuleerimine, armiravi, lihaste toniseerimine, lihasmassi suurendamine jne.

Ultratone maailmas: Madonna, Gwyneth Paltrow ja Heather Mills on kasutanud oma kauni figuuri sünnitusjärgseks taastamiseks ning edaspidiseks trimmimiseks just Ultratone protseduure. Madonnal ja Gwyneth Paltrow’l on isiklikud Ultratone iluseadmed ka kodus olemas. Shakira on kasutanud Ultratone protseduure juba üle 12 aasta! Ultratone hoolust teostavad väljaõppinud Rullsalongi kehaterapeudid.

Ultratone Rullsalongis

Mida meie kliendid Ultratonest arvavad

Reelika Merilai
Personaaltreener/Bikiinifitnessi võitja

Olen aastaid tegelenud aktiivselt spordiga. Kuni 35-nda eluaastani harrastasin pigem kestvussporti ning viimased 3 aastat olen harrastanud fitnessi. Kehakaaluga ei ole mul kunagi probleeme olnud, kuid naiselikku toonuses ja veidi lihaselist liivakella figuuri olen alati soovinud. Kahjuks on selle saavutamine päris raske ja pikk protsess. Samuti olen olnud väga skeptiline erinevate protseduuride osas, mis lubavad kaalu langetust, lihasetoonust ja rasvade põletamist.

Rullsalongis uus pakutav ULTRATONE protseduur oli minu jaoks esimesel korral kuidagi väga kummaline, sest seda ei saa võrrelda jõutreeningu käigus tekkiva lihas- kontraktsiooniga. Minu üllatuseks tundsin väga hästi tuharalihaste kokkutõmmet ja pärast protseduuri oli tuntav ka kuidas väiksemad lihased on mõnusalt toonuses.

Minu jaoks on ULTRATONE protseduur see, mis toetab minu jõusaalitreeningut just tuharalihase tunnetuse tekkimisega. Kuna ULTRATONE programme on mitmeid, mida saab vastavalt kliendi eesmärkidele seadistada, siis võin julgelt öelda, et igaüks leiab endale sobiva programmi.