LPG massaaž

LPG massaaž on kõige tõhusam ja kiirem viis enda keha paremasse vormi saamiseks. LPG massaaži teostatakse LPG aparaadiga läbi spetsiaalse kostüümi. Rullsalongis on kasutusel uuema põlvkonna LPG aparaat CelluM6 Endermolab 2, millel on võrreldes eelmiste põlvkondade seadmetega liplüütiline (rasvavastane) toime 50% võrra suurenenud. LPG massaaž koosneb vaakummassaažist ja lipomassaažist. Vaakummassaaž kiirendab ainevahetust, vere- ja lümfiringet. Lipomassaaž on suunatud lokaalsete rasva ladeustuskohtade vähendamiseks. LPG massaaž ei ole valus, kuna rullikud ja vaakumi tugevus valitakse vastavalt koele. LPG vaakummassaaž mõjutab vereringe- ja närvisüsteemi punkte, milletõttu paraneb uni, väheneb stress, jalgade külmetamine.

LPG massaaži tulemusel:

  • Väheneb tselluliit
  • Paraneb kehakuju
  • Väheneb kaal
  • Vähenevad rasvaladestused
  • Tõuseb naha elastsus

LPG massaažisüsteemi leiutas arsti ja inseneri haridusega Luiz Paul Guitay Prantsusmaal. Tema nime algustähtedest on tulnud ka massaažimeetodi nimetus LPG. Meetod on kasutusel juba aastast 1986. Esialgu oli LPG massaažisüsteem mõeldud kasutamiseks taastusravis, kuid hiljem levis ka ilusalongidesse. LPG ptotseduur on tõestatud paljude kliiniliste uuringutega.

Lipomassaaž on suurepäane mitte-kirurgiline alternatiiv, et vabaneda rasvapadjantidest, tselluliidist ning suurendada naha elastsust. Saledama keha saladus peitub selles, et lipomassaaž aktiveerib rasvarakud, stimuleerib fibroplaste tugevdades kollageeni ja elastiini kiude. Paraneb naha toonus, rasvade ladestumine väheneb ja olemasolevad ebatasasused nahaaluses koes kaovad. Lisaks kiireneb vedelike ainevahetus ja vähenevad tursed.

Soovitatav ravikuur võiks toimuda 2-3 korda nädalas, vähemalt 10 korda intensiivse kuurina ja edaspidi jätkata järelraviga 2 korda kuus ja hiljem isegi 1 kord kuus on piisav hoidmaks saavutatud tulemusi.