Vibrotreeninguga saad lühikese ajaga tugevdada oma lihaseid ja langetada kaalu!

Vibrotreening on sportimist toetav lihastreening, mis on intensiivne ja annab kiireid tulemusi lihastoonuste tõstmiseks. Intensiivse sagedusega 10 min vibroteraapiat = 60 min jõusaali treeninguga!

Vibrotreeing Rullsalongis

Vibrotreeningut tehakse spetsiaalsel seadmel ning teid juhendatakse individuaalselt treeningu ajal. Vibrotreeninguseade töötab vibratsiooni põhimõttel. Vibratsiooni amplituud ja kiirendus on teaduslikult välja arvutatud ning organismile kasulik.

Vibrotreeningu põhimõtteks on spetsiaalse platvormi poolt tekitatud keha läbiv vibratsioon, mis põhjustab lihaste kontraktsioone 30–60 korda sekundis.
See on mitmeotstarbeline spordiseade, mis mõjub Teile järgmiselt – tugevdab südame veresoonkonda, treenib lihaseid, põletab kaloreid, suurendab paindlikkust ning pakub rahustavat massaaži.
Treenimine vibroseadmel parandab vereringlust, suurendab paindlikkust, suurendab liikumisraadiust, vähendab tselluliiti, suurendab luude tihedust ning vähendab lihaste ja liigeste valulikkust.
Vibroteraapiaga on võimalik arendada jõudu, vastupidavust, painduvust, tasakaalu, lihaseid lõdvestada ja venitada. Samuti vähendab see seade läbi ainevahetuse kiirendamise tselluliiti.