29,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Pakub parimat massaažikogemust täielikult kohandatavate valikute abil (shiatsu ja rullmassaaž, vibratsioonravi ja rahustav soojendus) neljas kehapiirkonnas: kael, õlad, kogu selg ja reied.

1. Shiatsu massaaž leevendab lihaspingeid ja ebamugavustunnet

See on Jaapanist pärit sõtkuv massaažiliik, mis tungib sügavale kudedesse. Shiatsu aitab leevendada lihaspingeid ja lõdvestada lihaste pingepunkte punktmassaaži punktidele vajutades. Seda kasutatakse keha tasakaalustamiseks, vähendades nii vaimset kui ka füüsilist pinget.

Shiatsu massaaži võimalust saab kasutada kaela osas, mille kõrgust saab vabalt kohandada. Seetõttu sobib see enamikule inimestele, pakkudes parimat viisi kaela- ja õlalihaste lõdvestamiseks.

2. Rullmassaaž vähendab ebamugavustunnet selja üla- ja alaosas

Rullmassaaži tehnika kasutab pidevat survet, rullides õrnalt üles-alla mööda suuremaid seljalihaseid lülisamba juures. See massaažiliik on ettenähtud lihaste soojendamiseks ja lõdvestamiseks, valmistades neid paremini ette sügavama massaaži (nt shiatsu) tegemiseks. See loob suurepärase tunde ja koos rahustava soojendusega on sellel veelgi suurem mõju.

3. Soojusravi vereringe parandamiseks

Mingi kehaosa soojendamine parandab seal vereringet, mis aitab hästi vähendada liigeste jäikust ja vähendada ebamugavustunnet, suurendades selle kaudu ka massaaži mõju. Peale positiivsetele mõjudele kehale loob see ka mõnusa enesetunde ja aitab stressi vähendada.

4. Vibratsioonravi leevendab reielihaste jäikust

Peale selja võivad ka reied jäigaks jääda, eriti pärast päev läbi istumist või tugevat treenimist. Püüame alati pakkuda ülimalt mugavat tunnet ja seepärast lisasime istmeosale vibratsioonmassaaži võimaluse, et ergutada vereringet ka selles piirkonnas.