19,00 

Šungiidi kivid joogivee puhastamiseks

Šungiidivesi puhastab vett, sest šungiit hävitab looduslikul moel veest halbu baktereid ja head bakterid jätab alles. Šungiit muudab vee aluseliseks, šungiidivesi keha aluselisemaks.

Šungiidivee tarvitamine mõjub tervistavalt, puhastavalt, tugevdavalt, toniseerivalt ja noorendavalt kogu organismile.

Karp sisalsab 250gr šungiidikillustikku koos kasutusjuhendiga.

Kategooria:

Kirjeldus

Šungiit eemaldab veest raskemetallid, veetorude kolloidraua, nitraadid ja nitritid, pestitsiidid, dioksiinid, fenoolid, kloroorgaanilised ühendid, naftasaadused, radionukliidid, viirused ja bakterid. Tänu oma raviomadustele aitab šungiitvesi kõige mitmekesisemate põletikuhaiguste, allergiate, viiruslikke, naha-, liigese-, ainevahetushaiguste puhul. Aitab taastada immuun- ja energeetilist seisundit kroonilise väsimuse sündroomi korral.
Šungiitvesi aitab neeru-, maksa-, sapipõiehaiguste puhul, leevendab kõrvetisi, aitab seedetrakti, luu- ja lihaskonna ja vegetatiivse närvisüsteemi häirete puhul. Vähendab allergilisi reaktsioone ja parandab organismi üldist toonust.

Veel üks huvitav fakt – šungiitvesi aitab pohmelli korral ning avaldab noorendavat toimet.

Šungiidi päritolu

Šungiit on pärit Põhja-Venemaalt, Karjalast, Šunga nimelisest asulast. Karjala šungiiti hinnatakse ligi 2 miljardi aasta vanuseks, seetõttu on tegemist ühe iidseima mineraaliga meie planeedil. Ehkki šungiiti on leitud ka teistest Venemaa piirkondadest ning ka Austriast, Indiast ja Aafrikast, tulevad kõrgeima kvaliteediga šungiidid siiski Karjalast. Teadlaste arvates panustab sellesse eeskätt sealne kliima.
Venemaal oli šungiit tuntud juba ammu, esialgu kiltkivi nime all.
Šungiidist ammutasid jõudu ka Tsaar Peeter I, kes kannatas neerukivide ja seedehäirete all ning tarbis üksnes šungiidil seisnud vett.

Šungiidi koostis

Šungiit kujutab endast looduslikku mineraali, mille peamiseks koostisosaks on süsinik. Süsinik on elu eksisteerimise lahutamatu koostisosa.
Alles üsna hiljuti avastati uus, varem tundmatu süsiniku eksisteerimise vorm õõnsate stääriliste ioonide – fullereenide – näol, millele meedikud panevad suuri lootusi. Praeguseks on fullereene looduslike mineraalide seas leitud ainult šungiidis ja sellega seletatakse šungiidi toimet mitmete haiguste ravimisel, inimese organite ja süsteemide nooruse, ilu ja värskuse säilitamisel.

Šungiidivee valmistamise ja tarvitamise õpetus

Võta 100-150 grammi šungiidi tükikesi. Loputa šungiiti voolava vee all. Aseta šungiit klaaskannu või -purki (ilma kaaneta).
Vala peale 1-2liitrit joogivett. Lase vähemalt 1h seista ja siis vala esimene vesi ära, seejärel vala uus vesi peale ja jäta seisma.

Võid vett tarbida juba poole tunni pärast, kuid mida kauem on vesi seisnud, siis seda puhtamaks ja tervislikumaks on see muutunud. Kui vesi on otsas, lisa vett juurde.

Joo, tarvita toiduvalmistamiseks ja pese ennast šungiidiveega. Ka loomadele ja taimedele on šungiidivesi kasulik.

Šungiiti saab kasutada aastaid, mõne kuu tagant võiks kivi puhastada soola või soodaga. Energeetiliseks puhastuseks võib šungiiti laadida näiteks täiskuu käes või maa sisse kaevatuna.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Šungiidi kivid joogivee puhastamiseks”