Mõnikord tavalisest trennist ei piisa ja see ei too soovitud tulemust. Õnneks on olemas lahendus – vaakumtreening!

Treenimine vaakumkapslis aitab sul efektiivselt rasva põletada, kuid see pakub palju enamat. See on multifunktsionaalne seade, mille sees on jooksulint ning millega koos kasutatakse vaakumit ja infrapuna kiirgust, mis teeb su kardiotreeningu nauditavaks kogemuseks.

Kuidas vaakumtreening toimib?

Vaakumtreeningut viiakse läbi seadmega, kus treeningu tõhususe tõstmiseks kasutatakse vaakumit. See muudab lihtsa treeningu palju intensiivsemaks ja põletab kaloreid 4x kiiremini kui tavatreening. Vaakum kiirendab vereringet keha alaosas nagu kõht, tuhar ja reied. See omakorda kiirendab ainevahetust ja rasvkoe vähenemist, sest mida aktiivsem on vereringe, seda tõhusam on rasvade ainevahetus selles piirkonnas. Masina kuju meenutab kapslit, kus inimene on sees kuni vöökohani ning kannab spetsiaalset seelikut, mis kinnitub hermeetiliselt seadme külge. Vaakumiga tõmmatakse inimene vastu jooksulinti, mistõttu suureneb treeningu intensiivsus. Kaalulangetusele ning kaunima väljanägemise saavutamisele aitavad kaasa masina sees paiknevad spetsiaalsed infrapunalambid. Infrapuna-kiirgus jõuab naha sügavasse kihti, see parandab naha verevarustust ja hapniku tarbimist. Aitab kiiremini rasvu põletada.

Mis kasu saab vaakumtreeningust?

Vaakumtreeningut soovitame kasutada neil, kes soovivad kaalust alla võtta, oma figuuri parandada, tselluliiti vähendada või vastupidavust suurendada. Lisaks sellele võimaldab vaakumtreening:

  • Aktiivset rasvapõletust kiiremini kui traditsioonilised treeningud
  • Tselluliidi vähenemist
  • Ümbermõõdu vähenemist taljelt, kõhult, tuharatelt ja reite ümbert.
  • Kaalukaotust
  • Paremat vere- ja lümfiringet
  • Kiiremat ainevahetust
  • Tuju paranemist
  • Jalgade turse vähenemist
  • Füüsiline vormi paranemist

Mida vaakumtreeningule selga panna ja mida oleks veel hea teada?

Spetsiaalne seelik (vööseelik), mis pannakse enne treeningut selga, ei tohiks olla otse kontaktis nahaga. Sellepärast soovitame selga panna T-särgi ja jalga lühikesed püksid (võib olla ka aluspükstes) ja jooksutossud.

Mitu korda nädalas treenida?
Vaakumtreeningu sessioonid peavad olema regulaarsed. Soovitav on treenida minimaalset 2x nädalas 30 minutit 2-3 nädala jooksul.

Vaakumtreeningu puhul pane tähele!

Ära tule treeningule koheselt peale söömist või joomist nagu kohvi, tee, mahlad, alkohol. Söömisest ja joomisest võiks olla möödas vähemalt 1 tund. Treeningu ajal sa peaksid jooma vähemalt 0.5l vett. Peale treeningut sa peaksid palju vett jooma ja parem on mitte süüa rasvaseid toite. 0,5L vett on treeningu hinnas, mistõttu veepudelit kaasa võtma ei pea.

Lisaks soovitame kaasa võtta üks väike rätik, sest korralikult trenni tehes hakatakse higistama.

Tekkis huvi Vaakumtreeningu vastu?