Kuigi mehe keha on veidi teistmoodi ülesehitatud, kui naiste oma ja neil pole tõsiseid tselluliidiprobleeme, ei tähenda see seda, et mehed ei vajaks rullmassaaži. Meeste seas on palju ülekaalulisi ning meeste vereringe ja nende lümfisüsteem vajab samuti ergutamist. Eriti kasulik on see neile meestele, kes teevad trenni, mille järgselt aitab rullmassaaž lihaseid lõdvestada ning väldib lihaspingete ja piimhappe tekkimist kehas.

Need mehed, kellel on pingeline päev selja taga ning soovivad lõõgastust ja lõdvestust on samuti oodatud rullmassaaži.
Loomulikult on kõige olulisem see, et Rullsalongi saavad mehed tulla rullima koos oma naistega 😉

Tõnis: rullmassaaž on minu jaoks kaks-ühes, kuna käin seal alati koos naisega ning see annab hea võimaluse meeldiva kasulikuga ühendada. Nii räägime rullmassaaži ajal koos juttu või vaatame telekat ning hea enesestunne on veel kauba peale.

Andri: rullmassaaž on mulle väga kulukaks muutunud, sest olen pidanud kõik uued riided ostma. Püksid lihtsalt ei seisnud enam üleval ja särgid lotendasid. Soovitan rullmassaaži julgelt kõigile kaaluprobleemidega meestele.

Kalle: alguses tundsin end rullmassaažiga seoses ebakindlalt, kuna arvasin, et see on ainult naistele. Juhuslikult nägin ükskord, et Rullsalongist väljuvad mehed, mistõttu otsustasin ka proovida ning nüüd ei suuda lõpetada. Hoiatan, et rullmassaaž on sõltuvust tekitav.

Lisa kommentaar